Privaatsuspoliitika

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse meie veebilehe külastamise ajal teie arvutisse. Need teevad teie veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka teie kasutajakogemust.

Küpsiseid kasutatakse erinevatel Veebilahendus.ee lehtedel erinevate funktsioonidega, näiteks lubavad need teil efektiivselt erinevate lehekülgede vahel navigeerida, samal ajal teie eelistusi salvestades ja üldiselt teie kogemust meie veebilehel parandada.

Kasutajaleping

Meie lehel püsimisega annate nõusoleku küpsiseid kasutada (välja arvatud juhul, kui olete seadistanud oma veebilehitseja nii, et see küpsiseid ei aktsepteeri). Juhul, kui te ei soovi veebilehel küpsiste kasutamist lubada, võite selle oma veebilehitseja seadete alt blokeerida või kasutada privaatse lehitsemise võimalusi. Kui valite võimaluse mitte meie küpsiste saamist lubada, ei saa me lubada, et kõik meie veebilehe funktsioonid toimivad nii nagu plaanitud.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastate. See lubab lehel meeles pidada teie tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, kirjastiili suurus ja muud vaate-eelistused), et te ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satute või portaalis ühelt lehelt teisele liigute.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsiste kasutamist veebilehel kirjeldatakse allpool.

Analüütika

Veebilahendus.ee kasutab veebilehe liikluse analüüsimiseks Google Analytics programmi. Selle andmed aitavad meil aru saada lehe kasutajate käitumisest ning oma lehte paremaks teha. See tarkvara kasutab suurt hulka küpsiseid, et aidata meil teada saada, kas külastajad on ka varem veebilehel käinud. Kui teie arvutis on sellised küpsised olemas, siis annab teie veebilehitseja meile sellest teada; kui teil neid veel ei ole, siis pakutakse neid teie veebilehitsejale. Nii saame teada oma individuaalsete külastajate arvu ning selle, kui tihti nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistilisel eesmärgil ning nende abil ei saa individuaalseid külastajaid identifitseerida.

Teised küpsised

Veebilahendus.ee kasutab kolmandate osapoolte jälgimis- ja reklaamiküpsiseid, näiteks Youtube, Facebook, Google Analytics ja Adform. Kolmandate osapoolte küpsised on need, mis on üles seatud teiste lehekülgede poolt, mis ei ole need, millel te parajasti asute. Näiteks võib mõnel Veebilahendus.ee lehel olla Facebooki “Meeldib” nupp. See “Meeldib” nupp saadab teie veebilehitsejale küpsise, mida Facebook saab lugeda. Seda nimetataksegi kolmanda osapoole küpsiseks. See, kuidas kogutud andmeid kasutatakse, sõltub juriidilise isiku privaatsuspoliitikast, mis on nähtaval vastavate osapoolte veebilehtedel. Circle K soovitab eraldi tutvuda ka kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikaga.

Mõned kolmandate osapoolte küpsised, näiteks Adformi omad, võivad luua ka unikaalsete numbritega küpsiseid, mis tuvastavad kasutaja veebilehitseja ning annavad võimaluse jälgida reklaamimeetrikat, näiteks nupuvajutusi. See lubab kirjastajatel pakkuda reklaame, mis on seotud kasutaja huvidega ning on talle suurema tõenäosusega olulised.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

te saate küpsiseid vastavalt enda soovidele kontrollida ja/või kustutada. Võite küpsised ka keelata, kuid seda tehes on võimalus, et kõik lehe funktsioonid ei toimi nii nagu peaksid. Võite kõik oma arvutis juba olemas olevad küpsised kustutada ning enamikku veebilehitsejaid on võimalik seadistada neid mitte vastu võtma. Erinevad veebilehitsejad pakuvad erinevaid võimalusi küpsiste haldamiseks.

Kuidas ma küpsised välja lülitan?

Kui keeldute küpsistest, saate need veebilehitseja turvaseadete alt välja lülitada. Kuid kui te seda teete, võib juhtuda, et teatud teenuseid ja võimalusi ei saa kasutada.

Rohkem infot selle kohta, kuidas küpsiste haldamist korraldada, võib enamiku kõige populaarsemate veebilehitsejate jaoks leida siit:

Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
iOS

Kui soovid küpsiste kohta veel infot, vaata siia: www.aboutcookies.org

error: Content is protected !!