Firmast

Aambitsioonikus, ekspertiis
ja täielik pühendumine.


Meie advokaadibürool on kogemused, oma ala tugevad spetsialistid ja kirg oma valdkonna suhtes. Pühendumine on võimaldanud meil saada bürooks, mis on tuntud oma usaldusväärsuse ning tulemuste saavutamise poolest.


Aeg ja maksumus


Aeg on õigusabi puhul väga oluline faktor. Tegutseme alati viivituseta ja garanteerime, et hoiame kinni kliendiga kokkulepitud tähtaegadest. Teie esmasele päringule anname vastuse nii kiiresti kui võimalik ja kindlasti mitte hiljem kui järgmise tööpäeva jooksul.

Pakume õigusabiteenust mõistliku hinnaga. Proovime alati leida hinna, mis mõlemaid osapooli rahuldaks. Kasutame tunniarvestust ning toome alati kulud täpselt ja selgelt välja. Konkreetselt prognoositava töö puhul kasutame võimalusel ka fikseeritud hindu.

Tekkis küsimus?


  Meie vastutame


  Iga kliendi jaoks määrame tema õigusteemade eest vastutava advokaadi, keda omakorda toetavad erinevates valdkondades oma ala parimad spetsialistid. Nii saab klient olla kindel, et tema advokaadid ja juristid on oma ala eksperdid, kes teevad oma tööd täieliku pühendumisega ja on kliendi jaoks alati olemas.

  Kõige olulisem on saavutada tulemus. Anname endast kõik, et jõuda soovitud tulemusteni. Saavutame soovitud tulemuse kohtus või tehingu mis kliendile sobib. Eesmärgi saavutamiseks kasutame efektiivseid ja kasumlikke lahendusi.

  Esita päring


   error: Content is protected !!